دوره مبتدی آموزش پاراگلایدر

با درود ، با توجه به سئوالات فراون علاقه مندان به پرواز و خلبانی ، ترجیح دادیم جدای سیلابس رسمی تدوین شده توســــــط مدرسین انجمن ورزش های هوایی جهت آموزش پرواز با پاراگلایدر اون هم در دوره مبتدی ،  بصورت ساده تری شرایط و هزینه و جزئیات این دوره رو برای شما توضیح بدیم .

دوره مبتدی آموزش پرواز با پاراگلایدر به پیش نیاز خاصی نیاز نداره و شما که از سلامتی فیزیکی خودتون اطمینان دارید و حداقل ۱۵ سال و ۴۰ کیلو هستید میتونید وارد این دوره بشید . این دوره شامل سرفصل های زیر هستش که به ترتیب خدمتتون عرض میکنیم .

 • ده ساعت کلاس تئوری که موازی با جلسات پروازی شما برگزار میشه و شما رو با علم روز و اصول و فنون فنی پرواز با پاراگلایدر آشنا میکنه ، شاید بپرسید این کلاس به چه دردی میخوره که جواب ما هم اینه که وقتی شما علوم تئوری شناخـــت هوا و جزئیات پرواز و عملکرد وسیله پروازی رو بدونین خیلی راحت تر با آموزش های زمینی و هوایی کنار میاید و خیلی سئـــوال هایی که بابت فرامین اساتید دوره براتون ایجاد میشه خود به خود حل میشه و ترس شما با دانش تبدیل به ابزار پیشرفتتون میشه . مگه میشه شما برید گواهینامه رانندگی پایه یک بگیرین ولی از مسائل فنی خودرو و قوانین راه نخواید سردربیارید .

 • حدود ۵ – ۶ جلسه کار و تمرین زمینی داریم ، که در واقع توی این جلسات شما شناخت پیدا میکنین چطوری وسیله رو به خودتون ببندید ، چک کنین و آماده پرواز بشین و از همه مهمتر بال پاراگلایدر رو بالای سرتون هندل کنیـن و پرواز رو شروع کنین البته کار ما تکنیکیه و به زور آزمایی احتیاجی نداره … نترسین ما حالا حالا ها کنار شماییم و کمک و راهنماییتون میکنیم .

 • ۱۰ الی ۲۰ پرواز کوتاه تپه آبیک قزوین ، خوب حالا که کمی آماده تر شدید میتونین بال رو بالای سرتون نگه دارید وقتشه یه سری به تپه کوتاه آبیک قزوین بزنیم که البته نمونه فیلمش توی صفحه اول سایتمون هســـــــت که همونطور که حتما دیدین احتمالا ! به این صورت که توی ارتفاع کمی به پرواز در میاید و تمرین میکنین که چطور پاتون از زمین کنــــــده بشه و خودتون و سیله تون رو مدیریت کنین ، اونقدر این تمرین ادامه داره تا بقول معروف آب بندی بشین .

 • پرواز با مربی ، واقعیت امر اینه که اینها همه از نظر ما کافی نیست و ترجیح میدیم شمـــــــا با مربیان ما هم حداقل ۳ تا پرواز دونفر داشته باشین تا توی ارتفاع ما بتونیم رفتار و عکس العمل هاتون رو نسبت به آموزشی که بهتون دادیم بسنجیم ، پس فرامین رو به خود شما میدیم و عملکردتون رو نظارت میکنیم …

 • پرواز سولویی

خوب تو این مرحله کار ما توی دوره مبتدی تموم شده و شما ۳ تا پرواز مستقل انجام میدید که یه مربی از بالای سایت و یه مربی از پایین کار شما رو زیر نظر دارن و با بی سیم هدایت شما رو بر عهده دارن .

 • فکر روز مبادا …

از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه ، شما از ابتدای دوره تا انتهای دوره تحت پوشش بیمه مسئولیت ما هستین چه از روزی که خواستین دوره رو با ما بگذرونین چه حتــــی با مربیان محترم دیگه حتما مطمئن باشید که بیمه نامه مسئولیت دارن و شما در دوره تحت پوشش اون خواهید بود .

 • و خب در انتهای دوره …

گواهینامه های معتبر از مراجع معتبر رو میتونیم برای شما صادر کنیم ، انجمن ورزش های هوایی و یا هواپیمایی کشوری و حتی مراجع رسمی بین المللی مثل کشور سوئیس بسته به شرایط و نیاز مطرح شده  …

 • راستی این سئوال تو ذهنتون بود درسته نه ؟ وسیله ای که باید باهاش پرواز کنم چی ؟

خب نگران نباشین تا پایان دوره ما اون وسیله رو دراختیار شما میگذاریم ، اما برای دوره هـای بعد خودتون باید وسیله رو تهیه کنین که در اون مورد ما میتونیم راهنمای شما باشیم ، لازم بذکره بدونین ما برند خاصی نداریم و فروشنده وسیله نیستیم که شما مجبور باشین برند ما رو حتما تهیه کنین ما صرفا بهترین ها رو بشما معرفی میکنیم انتخاب با شماست .

و در نهایت هزینه دوره آموزشی مبتدی ، دو میلیون تومان خواهد بود که شما اگه دوست داشتید پس از مشورت و گشت گذار مفصل در سایت های اینترنتی و پروازی میتونین بصورت آنلاین در دوره ثبت نام ، مدارک رو ارسال و هزینه رو پرداخت و دوره رو آغاز کنین …

باز اگر سئوالی بود میتونین از راه های ارتباطی ذیل با ما درمیون بگذارید

http://www.sarajan.ir

http://www.instagram.com/hamidsarajan.ir

https://www.t.me/tehranparagliding

[email protected]

موبایل جهت هماهنگی: ۰۹۱۲۱۰۱۰۷۸۹ حمید سراجان

پشتیبانی  : آرش پیام یار ۰۹۱۲۰۷۲۴۲۳۶

لازم بذکر است این مطلب مختص سایت hamidsarajan.com میباشد و هرگونه کپی برداری از این متن پیگرد قانونی خواهد داشت

ثبت نام دوره مبتدی آموزش پرواز با پاراگلایدر در تهران

 • این شماره با تلفن ثابت یا همراه شما نباید یکسان باشد
 • مسئولیت ثبت ایمیل آدرس غلط جهت مکاتبات بعدی با خود شخص میباشد .
 • حجم فایل ارسالی نباید بیشتر از یک مگابایت باشد
 • حجم فایل ارسالی نباید بیشتر از یک مگابایت باشد
 • حجم فایل ارسالی نباید بیشتر از یک مگابایت باشد
 • قیمت: 20,000,000 ریال
  در این دوره تجهیزات آموزشی توسط باشگاه در اختیار شما قرار گرفته و شما تحت بیمه مسئولیت مربی قراردارید و پس از پایان دوره گواهینامه معتبر از مراجع مربوطه برای شما صادر میگردد

logo-samandehi